Reisipiirangud Egiptusest välja ja mujal. Egiptuse lennujaamad suletakse 19.03-31.03. Eesti kodanikel ja elanikel palutakse pöörduda viivitamatult koju

Egiptus on teinud otsuse sulgeda oma lennujaamad 19.-31.03. 

Eesti saatkonnale teadaoleva info kohaselt on oma piirid Egiptusega sulgenud Iisrael ja Jordaania. Viibides reisil nendes riikides, ei ole soovitatav sealt Egiptusesse reisida — tagasipääsemine võib olla raskendatud või ka võimatu.

Lennud on katkestatud Egiptuse ja Sudaani ning Egiptuse ja Saudi-Araabia vahel.

Liibanon on katkestanud lennud mitmest riigist, sh. Itaalia, Lõuna-Korea, Iraan, Hiina, Saudi-Araabia, Kuveit, Qatar.  Al 16.03 peatatakse lennud ka Prantsumaalt, Egiptusest, Süüriast, Iraagist, Saksamaalt, Hispaaniast, Suurbritanniast. Süüriast ei pääse maismaad mööda Liibanoni. Lennujaam suletakse 17.03.

Jordaania on sulgenud merepiiri Egiptusega. Lennud Egiptusesse katkestatud. Keelatud reisid Liibanoni ja Süüriasse, suletud ühendus Läänekaldaga, Iraagiga. Keelatud siseneda reisijatel Prantsusmaalt, Saksamaalt, Hispaaniast. Ammani lennujaam suletakse 18.03.

Eesti kodanikel ja elanikel palutakse pöörduda viivitamatult koju. Riike, kes piire sulgevad ja lende katkestavad, võib ootamatult juurde tulla ning kojujõudmine võib olla raskendatud.

Eesti taastab ajutiselt piirikontrolli kogu riigipiiril: https://www.valitsus.ee/et/uudised/eesti-taastab-ajutiselt-piirikontrolli-kogu-riigipiiril

 

Püsige terved!