Eestis on koroonaviiruse ülemaailmse pandeemia tõttu kuulutatud välja eriolukord.

Kui puudub valmidus välisriiki pikemalt jääda, pöördu kohe koju. Lennuühendused võivad katkeda. Kui olete jäänud hätta, siis võtke ühendust saatkonnaga või välisministeeriumi 24/7 hädaabi numbriga: +37253019999.

Arvestades vähenevaid reisivõimalusi ja viiruse levikut palume siiski reisivajadust äärmiselt hoolikalt kaaluda. Eriti puudutab see koroonaviiruse riskigruppi kuulujaid.

Kui elate välisriigis või olete otsustanud välisriiki kriisi lõpuni jääda, järgige palun kohalike võimude juhiseid ja veenduge, et te ei rikuks viisa ja muid riigis viibimise tingimusi. Loe täiendavat infot välisministeeriumi veebilehelt.

Hoolime Sinu ja kõigi teiste tervisest. Seetõttu palub saatkond koroonaviiruse ja gripi leviku tõkestamiseks tõsiselt kaaluda saatkonda tuleku vajadust. Aitäh mõistva suhtumise eest!

Lähemalt

Eesti turistid Egiptuses kellel pole veel erakorralise tagasipöördumise võimalust – võtke kohe ühendust oma reisifirmaga!

Egiptus on lubanud oma õhuruumi 19. märtsist sulgeda ja lennureise tühistatakse. Seetõttu palub välisministeerium Egiptuses viibivatel Eesti turistidel, kes pole juba oma tagasilendu kokku leppinud, võtta kohe ühendust Eesti reisifirmaga, et korraldada tagasilend Eestisse.

Eesti reisiettevõtted on alustanud Eesti inimeste evakueerimist nendest piirkondadest.

KKK

Välisminister

Urmas Reinsalu on Eesti Vabariigi välisminister alates 29. aprillist 2019. Ta on erakonna Isamaa liige.

Välisministeerium